Sıkça Sorulan Sorular


*Kuru ve rutubetten uzak, kapalı kutu ya da ambalajı içerisinde muhafaza ediniz. *Su,deniz suyu,çamaşır suyu,krem,parfüm vb. gibi maddeler ile temasından uzak durunuz. *Ürününüzün bu maddelerden herhangi biriyle teması halinde beklemeden; temiz, kuru ve yumuşak dokulu bir bez ile kurulayıp, temas eden maddeden arındırınız. *Ürünlerinizi banyo vb. nem oranı yüksek mekanlarda saklamayınız. *Ürününüzü her kullanım sonunda, yumuşak dokulu bir bez ile silerek ambalajına ya da kapalı bir kutuya koyunuz. *Ürünlerin altın kaplamaları zaman içerisinde farklılıklar gösterebilir; matlaşabilir veya solabilir. Bu sizin kullanımıza bağlı olabileceği gibi bazı durumlarda, ten yapınızdaki asit oranına veya alerjik yapınıza da bağlı olabilir. Böyle bir durumda bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.
Satın almış olduğunuz her bir ürün elde üretim yapıldığı için kargoya teslimi 3 – 6 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir. Siparinizi sitemize üye olarak verdiğiniz takdirde, girmiş olduğunuz mail adresinize gönderi takip kodunuz gönderilecektir. Gönderileriniz, MNG Kargo ile sizlere ulaştırılır, MNG Kargo harici başka bir kargo tercihiniz dahilinde [email protected] adresine mail atabilir, kargo firması değişikliği talep edebilirsiniz.
İstenilen tasarım ile ilgili tüm detayları [email protected] adresine gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.